Jsme obchodně-výrobní společnost zaměřená na výrobu a dodávku tepelných zařízení a zakázkové kovovýroby. Technické zázemí společnosti a zkušenosti kvalifikovaného personálu umožňuje výrobu atypických nerezových a ocelových zásobníků, průmyslových ohřívačů vody pro nejrůznější aplikace.

Navrhujeme a dodáváme trubkové a deskové výměníky tepla předních světových výrobců ARES PHE, SWEP, Kelvion a alternativně i AlfaLaval. Dle zadání navrhneme a dodáme předávací stanici tepla i chladu pro byty, rodinné a bytové domy, veřejné instituce a průmysl.

Portfólio našich výrobků a služeb v oblasti tepelné techniky zahrnuje zařízení pro teplárenský, chladírenský a energetický průmysl, stavebnictví, zemědělství a potravinářství. Výrobní prostory společnosti se nachází ve středočeském Křinci, okres Nymburk.

Díky ideální poloze a bezproblémové dostupnosti výrobních prostor je dosaženo zkrácení doby přepravy po celé České republice. K našemu sortimentu nabízíme kompletní záruční a pozáruční servis s možností dopravy výrobků po České republice.

Alfa Laval
Swep
Nordic Tec