+420 605 767 778
Sídlo: 28.října 782, 289 11 Pečky
Projekty

Výrobou a dodávkou kvalitních výrobků s mnohaletou životností u nás spolupráce se zákazníky nekončí. Veškeré naše výrobky jsou konstruovány a vyráběny na míru projektu a představy zákazníka.

Z běžné praxe je všeobecně známo, že podceněná příprava projektu je v následném provozu zařízení spíše na škodu, než k užitku. Projekčním kancelářím, projektantům TZB a investorům nabízíme mimo samotné výroby a dodávky tepelného zařízení i odborné poradenství a technickou podporu. Na vyžádání nabízíme projekčním kancelářím i 3D modely našich atypických zásobníků a ohřívačů vody.

Při přípravě a realizaci projektu lze využít naše mnohaleté zkušenosti s návrhem a výrobou tepelného zařízení (zásobníky, akumulační nádrže, ohřívače vody, nerezové tanky a další podobná zařízení).

Investorům jsme nápomocni při technickém pohledu o představě vlastního investičního záměru a výrobně – technických možnostech před realizací projektu. Na základě představy investora a následné konzultace proveditelnosti a optimalizace nákladů na požadované zařízení, jsme schopni zrealizovat výrobu a dodávku výrobku  vyrobeného na míru, které splní veškeré požadované představy o funkčnosti projektu.

Níže naleznete výběr nejzajímavějších atypických projektů, které byly realizovány od samotného technického návrhu, následných optimalizacích a konzultacích s investorem po finální odzkoušení a předání funkčního zařízení do provozu.