+420 605 767 778
Sídlo: 28.října 782, 289 11 Pečky
O společnosti

Jsme obchodně-výrobní společnost zaměřená na výrobu a dodávku tepelných zařízení a zakázkové kovovýroby. Technické zázemí společnosti a zkušenosti kvalifikovaného  personálu umožňuje výrobu atypických nerezových a ocelových zásobníků, průmyslových ohřívačů vody pro nejrůznější aplikace. Navrhujeme a dodáváme trubkové a deskové výměníky tepla předních světových výrobců SWEP, Kelvion a alternativně i AlfaLaval. Dle zadání navrhneme a dodáme předávací stanici tepla i chladu pro byty, rodinné a bytové domy, veřejné instituce a průmysl.

Portfólio  našich výrobků a  služeb  v  oblasti tepelné techniky  zahrnuje zařízení pro teplárenský, chladírenský  a  energetický  průmysl, stavebnictví, zemědělství a potravinářství.  Výrobní  prostory  společnosti  se nachází  ve  středočeských Pečkách  u  Poděbrad.

Díky ideální  poloze  a bezproblémové dostupnosti  výrobních  prostor je dosaženo zkrácení  doby  přepravy  po celé  České  republice. K našemu sortimentu nabízíme kompletní záruční a pozáruční servis s možností  dopravy výrobků po České republice.